Pat MBS Lilu cu sertare, 90 x 200 cm, Grey mouse (MBS-1350)
код товара
842478
Suport lamele
este
Depozitare pat
este
Locul de dormit
90 x 200 cm
Технические характеристики
Характеристики
Внимание! Данная мебель продаётся в разобранном виде
Caracteristici de bază
| Producător | MBS |
| Model | Lilu |
| Culoare | Grey mouse |
| Suport lamele | este |
| Prezența mecanismului de ridicare | nu este prevazut |
| Depozitare pat | este |
| Saltea | se vinde separat |
MATERIALE
| Material carcasă | PAL |
DIMENSIUNI
| Locul de dormit | 90 x 200 cm |
| Lățime pat | 95 cm |
| Lungime pat | 204 cm |
| Înălțime pat | 50 cm |
| Mărime tăblie | 80.5 cm |
| Greutate | 55 kg |
Товар входит в комплекты:
Pat MBS Lilu Grey mouse (MBS-1350) + Saltea Saltconfort Classic 90x200
Suport lamele:
este
Depozitare pat:
este
Locul de dormit:
90 x 200 cm
Saltea inclusa:
Saltconfort Classic 90x200
4 211 лей
Другие товары из комплекта "Pat MBS Lilu Grey mouse (MBS-1350) + Saltea Saltconfort Classic 90x200":
Saltea SaltConfort Classic, 90x200x20 cm
Tip saltea:
Cu arcuri
Tip de arcuri:
Blocuri de arcuri (Bonnell)
Adaos:
Pîslă,
Spuma poliuretanica
Greutate maxima recomandata/persoana:
80 Kg
1 032 лей
1 161 лей
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
3 179
лей
182
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 150 MDL |
3-4 zile
от 150 MDL |
