Pat MBS Lilu cu sertare, 90 x 200 cm, Alb (MBS-1303)
cod produs
842477
Suport lamele
este
Depozitare pat
este
Locul de dormit
90 x 200 cm
Specificații tehnice
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | MBS |
| Model | Lilu |
| Culoare | Alb |
| Suport lamele | este |
| Prezența mecanismului de ridicare | nu este prevazut |
| Depozitare pat | este |
| Saltea | se vinde separat |
MATERIALE
| Material carcasă | PAL |
DIMENSIUNI
| Locul de dormit | 90 x 200 cm |
| Lățime pat | 95 cm |
| Lungime pat | 204 cm |
| Înălțime pat | 50 cm |
| Mărime tăblie | 80.5 cm |
| Greutate | 55 kg |
Articol inclus în seturi:
Pat MBS Lilu Alb (MBS-1303) + Saltea Saltconfort Classic 90x200
Suport lamele:
este
Depozitare pat:
este
Locul de dormit:
90 x 200 cm
Saltea inclusa:
Saltconfort Classic 90x200
4 211 lei
Alte articole din set "Pat MBS Lilu Alb (MBS-1303) + Saltea Saltconfort Classic 90x200":
Saltea SaltConfort Classic, 90x200x20 cm
Tip saltea:
Cu arcuri
Tip de arcuri:
Blocuri de arcuri (Bonnell)
Adaos:
Pîslă,
Spuma poliuretanica
Greutate maxima recomandata/persoana:
80 Kg
1 032 lei
1 161 lei
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 179
lei
182
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
