Scaun Eva QT-284-WO, UF885-02 Light Beige
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | Eva |
| Model | QT-284-WO |
| Culoare | UF885-02 Light Beige |
| Varietate | Scaun de bucătărie |
| Material tapițerie | Stofă |
| Material bază/picior | metal |
Dimensiuni
| Lățime scaun | 55 cm |
| Adâncime scaun | 41.5 cm |
| Înălțime totală | 89 cm |
Articol inclus în seturi:
Set de mobilă Eva COOPER White/Bella beech + 4 QT-284Wo UF885-02 (Light beige)
Setul conține:
masă cu 4 scaune
Lungime masa:
120 cm
Lățime:
75 cm
Material blat:
MDF Furniruit
5 081 lei
Alte articole din set "Set de mobilă Eva COOPER White/Bella beech + 4 QT-284Wo UF885-02 (Light beige)":
Set de mobilă Eva DT 402-1Wo + 4 QT-284Wo UF885-02 (Light beige)
Setul conține:
masă cu 4 scaune
Lungime masa:
100 cm
Lățime:
100 cm
Material blat:
PAL
5 377 lei
Alte articole din set "Set de mobilă Eva DT 402-1Wo + 4 QT-284Wo UF885-02 (Light beige)":
Masă pentru bucătărie Eva DT-402-1WO, alb mat/lemn
Dimensiunea mesei (l×L):
Ø100 cm
1 869 lei
2 845 lei
Set de mobilă Eva DT 404-1Wo + 3 QT-284Wo UF885-02 (Light beige)
Setul conține:
masă cu 3 scaune
Lungime masa:
88 cm
Lățime:
88 cm
Material blat:
PAL
4 398 lei
Alte articole din set "Set de mobilă Eva DT 404-1Wo + 3 QT-284Wo UF885-02 (Light beige)":
Masă pentru bucătărie Eva DT-404-1WO, alb mat/lemn
Dimensiunea mesei (l×L):
Ø88 cm
1 767 lei
2 599 lei
Set de mobilă Eva DT 432-1R Wo + 4 QT-284Wo UF885-02 (Light beige)
Setul conține:
masă cu 4 scaune
Lungime masa:
120 cm
Lungime extinsa:
160 cm
Lățime:
75 cm
Material blat:
PAL
6 962 lei
Alte articole din set "Set de mobilă Eva DT 432-1R Wo + 4 QT-284Wo UF885-02 (Light beige)":
Masă de bucătărie extensibilă Eva DT-432-1R Wo, White/Wood
Altele:
Extensibil
Dimensiunea mesei (l×L):
120x75 cm
Dimensiunea în stare extinsă (l×L):
165x75 cm
3 454 lei
4 856 lei
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
877
lei
50
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 70 MDL |
1-2 zile
de la 70 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |

