Set de mobilă Eva DT 404-1Wo + 3 QT-284Wo UF885-02 (Light beige)
cod produs
834048
Setul conține
masă cu 3 scaune
Lungime masa
88 cm
Lățime
88 cm
Material blat
PAL
Specificații tehnice
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | Eva |
| Model | DT 404-1Wo + 3 QT-284Wo UF885-02 (Light beige) |
| Setul conține | masă cu 3 scaune |
| Masă extensibilă | nu |
DIMENSIUNI MASĂ
| Dimensiunea mesei | 880x880x750 |
| Lungime masa | 88 cm |
| Lățime | 88 cm |
| Înălțime | 75 cm |
MATERIALE MASĂ
| Material cadru/picioare | lemn, Metal |
| Material blat | PAL |
MATERIALE Scaun
| Material tapițerie | panza |
| Material bază/picior | Metal |
Dimensiuni scaun
| Lățime scaun | 55 cm |
| Adâncime scaun | 41,5 cm |
| Înălțime scaun | 89 cm |
Culoare
| Culoare blat | White |
| Culoare tapiterie scaun | UF885-02 Light Beige |
Articole incluse în acest set
Masă pentru bucătărie Eva DT-404-1WO, alb mat/lemn
Dimensiunea mesei (l×L):
Ø88 cm
1 767 lei
2 599 lei
Scaun Eva QT-284-WO, UF885-02 Light Beige
Material tapițerie:
Stofă
Material bază/picior:
metal
877 lei
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 398
lei
252
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
