Pat MBS Neo Gri (MBS-1138) + Saltea Saltconfort Classic 160x200
cod produs
856924
Suport pentru pat
este
Depozitare pat
nu este
Locul de dormit
160 х 200 cm
Saltea inclusa
Saltconfort Classic 160x200
Specificații tehnice
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | MBS |
| Model | Neo |
| Culoare | Gri |
| Suport pentru pat | este |
| Prezența mecanismului de ridicare | nu este prevazut |
| Depozitare pat | nu este |
| Material carcasă | PAL |
DIMENSIUNI Pat
| Locul de dormit | 160 х 200 cm |
| Lățime pat | 168,2 см |
| Lungime pat | 218.4 cm |
| Înălțime pat | 46 cm |
| Mărime tăblie | 86 cm |
| Greutate | 98 kg |
Saltea
| Saltea inclusa | Saltconfort Classic 160x200 |
| Tip saltea | Cu arcuri |
| Tip de arcuri | Blocuri de arcuri (Bonnell) |
| Adaos | Pîslă, Spuma poliuretanica 1cm, 21 kg/m3 |
| Nivelul fermității | Moale, Mediu |
| Iarna - Vara | Da |
| Greutate maxima recomandata/persoana | 80 Kg |
| Numărul de arcuri | 120 pe m2 |
| Husa detasabila | Nu |
| Material husă | Jacquard sintetic |
Dimensiuni saltea
| Înălțime, cm | 20 |
| Lățime, cm | 160 |
| Lungime, cm | 200 |
Articole incluse în acest set
Saltea SaltConfort Classic, 160x200x20 cm
Tip saltea:
Cu arcuri
Tip de arcuri:
Blocuri de arcuri (Bonnell)
Adaos:
Pîslă,
Spuma poliuretanica
Greutate maxima recomandata/persoana:
80 Kg
1 692 lei
1 904 lei
Pat MBS Neo, 160 х 200 cm, Gri (MBS-1138)
Suport pentru pat:
este
Depozitare pat:
nu este
Locul de dormit:
160 х 200 cm
3 829 lei
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 521
lei
316
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
