Pat MBS Neo, 160 х 200 cm, Gri (MBS-1138)
cod produs
842442
Suport pentru pat
este
Depozitare pat
nu este
Locul de dormit
160 х 200 cm
Specificații tehnice
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | MBS |
| Model | Neo |
| Culoare | Gri |
| Suport pentru pat | este |
| Prezența mecanismului de ridicare | nu este prevazut |
| Depozitare pat | nu este |
| Saltea | se vinde separat |
MATERIALE
| Material carcasă | PAL |
DIMENSIUNI
| Locul de dormit | 160 х 200 cm |
| Lățime pat | 168,2 cm |
| Lungime pat | 218.4 cm |
| Înălțime pat | 46 cm |
| Mărime tăblie | 86 cm |
| Greutate | 98 kg |
Articol inclus în seturi:
Pat MBS Neo Gri (MBS-1138) + Saltea Saltconfort Classic 160x200
Suport pentru pat:
este
Depozitare pat:
nu este
Locul de dormit:
160 х 200 cm
Saltea inclusa:
Saltconfort Classic 160x200
5 521 lei
Alte articole din set "Pat MBS Neo Gri (MBS-1138) + Saltea Saltconfort Classic 160x200":
Saltea SaltConfort Classic, 160x200x20 cm
Tip saltea:
Cu arcuri
Tip de arcuri:
Blocuri de arcuri (Bonnell)
Adaos:
Pîslă,
Spuma poliuretanica
Greutate maxima recomandata/persoana:
80 Kg
1 692 lei
1 904 lei
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 829
lei
219
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
