Pat Ambianta Kosmo Star Artisan/Beige + Saltea Saltconfort Classic 90x200
cod produs
856776
Suport pentru pat
este
Depozitare pat
este
Locul de dormit
90 x 200 cm
Saltea inclusa
Saltconfort Classic 90x200
Specificații tehnice
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | Ambianta |
| Model | Kosmo Star |
| Culoare | Artisan/Beige |
| Suport pentru pat | este |
| Depozitare pat | este |
| Saltea | este |
| Material carcasă | PAL |
DIMENSIUNI Pat
| Locul de dormit | 90 x 200 cm |
| Lățime pat | 96,5 см |
| Lungime pat | 220 cm |
| Înălțime pat | 88 cm |
Saltea
| Saltea inclusa | Saltconfort Classic 90x200 |
| Tip saltea | Cu arcuri |
| Tip de arcuri | Blocuri de arcuri (Bonnell) |
| Adaos | Pîslă, Spuma poliuretanica 1cm, 21 kg/m3 |
| Nivelul fermității | Moale, Mediu |
| Iarna - Vara | Da |
| Greutate maxima recomandata/persoana | 80 Kg |
| Numărul de arcuri | 120 pe m2 |
| Husa detasabila | Nu |
| Material husă | Jacquard sintetic |
Dimensiuni saltea
| Înălțime, cm | 20 |
| Lățime, cm | 90 |
| Lungime, cm | 200 |
Articole incluse în acest set
Saltea SaltConfort Classic, 90x200x20 cm
Tip saltea:
Cu arcuri
Tip de arcuri:
Blocuri de arcuri (Bonnell)
Adaos:
Pîslă,
Spuma poliuretanica
Greutate maxima recomandata/persoana:
80 Kg
1 032 lei
1 161 lei
Pat Ambianta Kosmo Star fara suport saltea, 90 x 200 cm, Artisan/Beige
Suport pentru pat:
se vinde separat
Locul de dormit:
90 x 200 cm
3 265 lei
3 288 lei
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 297
lei
246
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
