Trimmer pentru bărbați Rowenta TN604MF0. Argintiu/Roșu
cod produs
854375
Lungime min. a tunsorei
0.4 mm
Lungime maximă tunsoare
6 mm
Destinatie
pentru barbă și mustață, pentru corp
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Rowenta |
| Model | TN604MF0 |
| Nuanță culoare | Argintiu/Roșu |
| Tip masină | Trimmer pentru bărbați |
| Lungime min. a tunsorei | 0.4 mm |
| Lungime maximă tunsoare | 6 mm |
| Număr moduri de lungime | 6 |
| Destinatie | pentru barbă și mustață, pentru corp |
| Auto-ascuțire Lame | Da |
| Clasa de exploatare | De uz casnic |
| Carcasă rezistentă la apa | Da |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Baterie |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Timp funcționare de la baterie | 120 min. |
| Timp incarcare | 1.5 h |
Accesorii
| Duze înlocuibile | 5 |
| Accesorii adăugătoare în set | Husa |
Caracteristici
| Indicaţie | Bec-indicator |
| Lățime lamă | 32 mm |
| Material lamei | Oțel inoxidabil (acoperire cu Titan) |
| Tip control | Electronic cu butoane |
| Spălarea duzelor cu apă | Da |
Informaţii generale
| Greutatea | 200 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 499
lei
86
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |