Aparat de aer condiționat Midea XTreme Save Eco AG-11N8C2F-I/O, 12 BTU, pana la pîna la 35 м² m², Alb
код товара
854198
Invertor
Da
Wi-Fi
Optional
Capacitate BTU
12 BTU
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Midea |
| Seria | XTreme Save Eco |
| Model | AG-11N8C2F-I/O |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip condiționer | Sistem split |
| Invertor | Da |
| Wi-Fi | Optional |
| Regim de lucru | Răcire, Încălzire |
| Suprafaţa recomandată | pîna la 35 м² m² |
| Agent de răcire | R-32 |
| Tipul bloculuii interior | Se montează pe perete |
Productivitate
| Clasa energetică | B |
| Capacitate BTU | 12 BTU |
| Capacitate de răcire | 3.8 W |
| Capacitate de încălzire | 4 W |
| Debit de aer | 506 m3/h |
| Nivel de zgomot unitate interioara | 38 dB |
Intervalul temperaturilor de funcționare
| Diapazonul temperaturilor de funcționare, încălzire | -15 / +24 °C |
| Diapazonul temperaturilor de funcționare, racire | 0 °C +50 °C °C |
Moduri de gestionare și operare
| Indicaţie | Da |
| Dezumidificarea aerului | Da |
| Timer pornire / oprire | Da |
| Mod auto | Da |
| Auto-diagnoza | Da |
| Autocurățare | Da |
Design
| Lungime maximă traseu | 25 m |
| Diferența maximă de nivel | 10 m |
Dimensiuni și greutate
| Înălțimea blocului interior | 29.2 cm |
| Lățimea blocului interior | 72.9 cm |
| Adâncimea blocului interior | 20 cm |
| Greutate unitate interioară | 8.1 kg |
| Înălțimea blocului exterior | 49.5 cm |
| Lățimea blocului exterior | 72 cm |
| Adâncimea blocului exterior | 27 cm |
| Greutate unitate exterioară | 23.7 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
7 999
лей
458
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 100 MDL |
3-4 zile
от 100 MDL |