Aparat de spălat cu presiune înaltă Karcher K 5 Basic, 2100 W (1.180-580.0)
код товара
854086
Tip
Aparat de spălat cu presiune
Presiune
145 bar
Capacitate
500 l/h
Putere
2100 W
Temperatura maxima de alimentare
40 °C
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Karcher |
| Tip | Aparat de spălat cu presiune |
| Tipul de mini-aparat de spălat | La rețea |
| Presiune | 145 bar |
| Presiune minimă | 20 bar |
| Capacitate | 500 l/h |
| Putere | 2100 W |
| Temperatura maxima de alimentare | 40 °C |
| Lungimea furtunului | 8 m |
Caracteristici
| Rezervor pentru detergent | 1 |
| Aportul de apă | Apeduct, Butoi |
Duze
| Duză Standard | 1 |
| Duza rotativa | 1 |
| Accesorii adăugătoare în set | Pistol de pulverizare, lance cu jet Vario Power, blaster de murdărie, furtun de înaltă presiune de 8 m, mâner telescopic, adaptor pentru furtun de gradină A3/4" |
Dimensiuni și Greutate
| Adâncime | 86.7 cm |
| Lăţime | 32.5 cm |
| Înălţime | 34.1 cm |
| Greutate fara accesorii | 11.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
4 999
лей
6 599
лей
286
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |