Ventilator Xiaomi Fan 2 Pro, 24 W, Alb
cod produs
854014
Putere
24 W
Numărul de viteze
100
Telecomandă
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Xiaomi |
| Model | Fan 2 Pro |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tipul dispozitivului | Ventilator |
| Tip ventilator | Portabil |
| Putere | 24 W |
| Metoda de instalare | Podea, Masa |
Caracteristici
| Numărul de viteze | 100 |
| Reglare înălțime | Da |
| Reglarea de înclinare | Da |
| Rotație | Da |
| Nivel de zgomot maxim | 58 dB |
Control și Indicație
| Tip control | Butoane |
| Telecomandă | Da |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Baterie |
| Tip Baterie | Li-ion |
Dimensiuni și Greutate
| Înălţime | 101 cm |
| Adâncime | 33 cm |
| Lăţime | 34.03 cm |
| Greutate | 3.2 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 299
lei
132
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |