Ventilator Xiaomi Smart Standing Air Circulation Fan, 18 W, Alb
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Xiaomi |
| Model | Smart Standing Air Circulation Fan |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tipul dispozitivului | Ventilator |
| Tip ventilator | Axial |
| Putere | 18 W |
| Metoda de instalare | Podea, Masa |
Caracteristici
| Reglarea de înclinare | Da |
| Rotație | Da |
| Nivel de zgomot maxim | 61 dB |
Control și Indicație
| Telecomandă | Da |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Rețea electrică |
Dimensiuni și Greutate
| Înălţime | 88.6 cm |
| Adâncime | 31 cm |
| Lăţime | 32.6 cm |
| Greutate | 2.7 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 599
lei
92
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |