Placă de îndreptat părul Polaris PHSS2595TAi, Negru
cod produs
852600
Consumul de energie
48 W
Diametrul
28 mm mm
Dimensiunea suprafeței de încălzire
25 х 95 mm
Temperatura maximă incalzire
230 ˚С
Ionizare
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Polaris |
| Model | PHSS2595TAi |
| Nuanță culoare | Negru |
| Tip | Placă de îndreptat părul |
| Moduri de aranjarea părului | Îndreptător |
| Consumul de energie | 48 W |
| Diametrul | 28 mm mm |
| Dimensiunea suprafeței de încălzire | 25 х 95 mm |
| Sursă de alimentare | Rețea electrică |
Funcţii
| Temperatura maximă incalzire | 230 ˚С |
| Temperatura Min. de incalzire | 150 °C |
| Ionizare | Da |
| Protecţie împotrivă supraîncălzirii | Da |
| Încălzire rapidă | Este |
| Deconectare automată | Da |
Accesorii
| Set | Mat rezistent la căldură |
Design
| Indicaţie | Da |
| Lungime cablu alimentare | 3 m |
Informaţii generale
| Greutatea | 0.5 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
649
lei
37
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |