Ondulator de păr BaByliss W2447E, Negru
код товара
852596
Consumul de energie
85 W
Diametrul
28 mm mm
Dimensiunea suprafeței de încălzire
25х110 mm
Temperatura maximă incalzire
210 ˚С
Suprafața duzelor
Ceramică
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | BaByliss |
| Seria | Deep Waver |
| Model | W2447E |
| Nuanță culoare | Negru | Auriu |
| Tip | Ondulator de păr |
| Moduri de aranjarea părului | Сreponat |
| Consumul de energie | 85 W |
| Diametrul | 28 mm mm |
| Dimensiunea suprafeței de încălzire | 25х110 mm |
| Reglare temperatură | 3 moduri |
| Sursă de alimentare | Rețea electrică |
Funcţii
| Temperatura maximă incalzire | 210 ˚С |
| Temperatura Min. de incalzire | 160 °C |
| Încălzire rapidă | Este |
| Deconectare automată | Da |
Accesorii
| Suprafața duzelor | Ceramică |
| Set | Ondulator, covoraș termic, instrucțiuni |
Design
| Indicaţie | Da |
| Lungime cablu alimentare | 2.5 m |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
1 399
лей
80
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |