Placă de îndreptat părul Dyson Corrale HS07, Nicke/Copper
cod produs
852587
Consumul de energie
200 W
Dimensiunea suprafeței de încălzire
9 x 2.5 cm
Temperatura maximă incalzire
210 ˚С
Ionizare
Da
Suprafața duzelor
Aliaj de cupru-mangan
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Dyson |
| Model | Corrale HS07 |
| Nuanță culoare | Nickel | Copper |
| Tip | Placă de îndreptat părul |
| Moduri de aranjarea părului | Îndreptător |
| Consumul de energie | 200 W |
| Dimensiunea suprafeței de încălzire | 9 x 2.5 cm |
| Reglare temperatură | 3 moduri |
| Sursă de alimentare | Baterie |
Funcţii
| Temperatura maximă incalzire | 210 ˚С |
| Temperatura Min. de incalzire | 165 °C |
| Ionizare | Da |
| Protecţie împotrivă supraîncălzirii | Da |
| Încălzire rapidă | Este |
| Deconectare automată | Da |
Accesorii
| Suprafața duzelor | Aliaj de cupru-mangan |
| Set | Doc-stație, Cablu de încărcare magnetică, Husă rezistentă la căldură |
| Stand | Da |
Design
| Indicaţie | Afișaj OLED |
| Plăci plutitoare | Da |
| Lungime cablu alimentare | 2.2 m |
Informaţii generale
| Lungime | 29.2 cm |
| Lăţime | 4.1 cm |
| Greutatea | 0.56 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
10 999
lei
628
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |