Placă de îndreptat părul Dyson, Red Velvet/Gold
cod produs
852580
Consumul de energie
1600 W
Temperatura maximă incalzire
140 ˚С
Ionizare
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Dyson |
| Seria | Airstrait HT01 |
| Nuanță culoare | Red Velvet | Gold |
| Tip | Placă de îndreptat părul |
| Moduri de aranjarea părului | Îndreptător |
| Consumul de energie | 1600 W |
| Reglare temperatură | Da |
| Sursă de alimentare | Rețea electrică |
Funcţii
| Temperatura maximă incalzire | 140 ˚С |
| Temperatura Min. de incalzire | 80 °C |
| Ionizare | Da |
| Protecţie împotrivă supraîncălzirii | Da |
Accesorii
| Set | Carcasă, covoraș rezistent la căldură |
Design
| Indicaţie | Afișaj LCD |
| Lungime cablu alimentare | 1.98 m |
Informaţii generale
| Lungime | 33 cm |
| Lăţime | 4.1 cm |
| Greutatea | 0.91 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
11 499
lei
656
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |