Termopot Panasonic NC-DG3000WTS, 3 l, Alb
cod produs
852561
Volum
3 l
Consum energie
700 W
Menținerea temperaturii
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Panasonic |
| Model | NC-DG3000WTS |
| Culoare | Alb |
| Tip | Termopot |
| Volum | 3 l |
| Consum energie | 700 W |
| Indicaţie | Ecran LCD Digital |
| Menținerea temperaturii | Da |
| Indicator nivel apa | Da |
| Fierbere lunga/repetata | Da |
| Numar regime de temperatura | 4 |
| Pereti dubli | Da |
| Termostat | Da |
| Materialul carcasei | Plastic |
| Lăţime | 22.2 cm |
| Adâncime | 32 cm |
| Înălţime | 31.1 cm |
| Greutate | 2.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 299
lei
132
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |