Styler Mova Master 10, 1600 W, Lunar Silver
cod produs
852472
Consum energie
1600 W
Numar regime de temperatura
4
Moduri de operare a fluxului de aer
3
Aprovizionare cu aer rece
Da
Ionizare
Da
Element de încălzire din ceramică
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Mova |
| Model | Master 10 |
| Nuanță culoare | Lunar Silver |
| Uscător de păr | Styler |
| Consum energie | 1600 W |
| Sursă de alimentare | Rețea electrică |
Funcții
| Numar regime de temperatura | 4 |
| Moduri de operare a fluxului de aer | 3 |
| Aprovizionare cu aer rece | Da |
| Ionizare | Da |
| Protecție împotriva supraîncălzirii | Da |
Duze
| Duze | Difuzor, Concentrator, Duză rotundă, Duză de îndreptare, Duză perie, Pentru uscare delicată |
Design
| Element de încălzire din ceramică | Da |
| Lungime cablu alimentare | 2.8 m |
Parametrii fizici
| Lungime | 4.2 cm |
| Înălţime | 27.6 cm |
| Lăţime | 4.8 cm |
| Greutatea | 0.29 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 999
lei
285
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |