Styler Dyson Airwrap Origin HS02, 1300 W, Nickel/Copper
cod produs
852424
Consum energie
1300 W
Numar regime de temperatura
3
Moduri de operare a fluxului de aer
3
Aprovizionare cu aer rece
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Dyson |
| Model | Airwrap Origin HS02 |
| Nuanță culoare | Nickel/Copper |
| Uscător de păr | Styler |
| Consum energie | 1300 W |
| Sursă de alimentare | Rețea electrică |
Funcții
| Numar regime de temperatura | 3 |
| Moduri de operare a fluxului de aer | 3 |
| Aprovizionare cu aer rece | Da |
Duze
| Set | Duză ondulatoare de 40 mm, perie anti-încurcare, duză cu uscare rapidă |
Design
| Lungime cablu alimentare | 2 m |
Parametrii fizici
| Lungime | 27.2 cm |
| Înălţime | 4.8 cm |
| Lăţime | 4.1 cm |
| Greutatea | 0.59 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
9 999
lei
571
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |