Uscător de păr compact Vitek VT-2261, 1300 W, Vinus
cod produs
852394
Consum energie
1300 W
Numar regime de temperatura
2
Moduri de operare a fluxului de aer
2
Aprovizionare cu aer rece
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Vitek |
| Model | VT-2261 |
| Nuanță culoare | Vinus |
| Uscător de păr | Uscător de păr compact |
| Consum energie | 1300 W |
| Sursă de alimentare | Rețea electrică |
Funcții
| Numar regime de temperatura | 2 |
| Moduri de operare a fluxului de aer | 2 |
| Aprovizionare cu aer rece | Da |
| Protecție împotriva supraîncălzirii | Da |
Duze
| Duze | Concentrator |
| Set | Concentrator |
Design
| Mâner pliabil | Da |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
Parametrii fizici
| Lungime | 12 cm |
| Înălţime | 20 cm |
| Lăţime | 9 cm |
| Greutatea | 0.44 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
199
lei
11
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
Monday
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |