Uscător de păr compact Remington On The Go D2400, 1400 W, Negru
код товара
852388
Consum energie
1400 W
Numar regime de temperatura
2
Moduri de operare a fluxului de aer
2
Ionizare
Da
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Remington |
| Seria | On The Go |
| Model | D2400 |
| Nuanță culoare | Negru |
| Uscător de păr | Uscător de păr compact |
| Consum energie | 1400 W |
| Sursă de alimentare | Rețea electrică |
Funcții
| Numar regime de temperatura | 2 |
| Moduri de operare a fluxului de aer | 2 |
| Ionizare | Da |
Duze
| Duze | Concentrator |
| Set | Concentrator |
Design
| Mâner pliabil | Da |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
Parametrii fizici
| Lungime | 9 cm |
| Înălţime | 23 cm |
| Lăţime | 13 cm |
| Greutatea | 0.34 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
499
лей
28
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
Monday
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |