Aparat de tuns Philips Series 5000 HC5610/15. Alb/Negru
cod produs
852249
Lungime min. a tunsorei
0.5 mm
Lungime maximă tunsoare
28 mm
Destinatie
Pentru coafură
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Philips |
| Seria | Series 5000 |
| Model | HC5610/15 |
| Nuanță culoare | Alb/Negru |
| Tip masină | Aparat de tuns |
| Lungime min. a tunsorei | 0.5 mm |
| Lungime maximă tunsoare | 28 mm |
| Număr moduri de lungime | 28 |
| Destinatie | Pentru coafură |
| Auto-ascuțire Lame | Da |
| Carcasă rezistentă la apa | Da |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Battery, Rețea |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tipul bateriei | Baterie proprie |
| Timp funcționare de la baterie | 90 min. |
| Timp incarcare | 1 h |
Accesorii
| Duze înlocuibile | насадка-гребень 3 шт |
| Accesorii adăugătoare în set | Щеточка для чистки,чехол |
Caracteristici
| Indicaţie | Bec-indicator |
| Lățime lamă | 41 mm |
| Material lamei | Oțel inoxidabil |
| Tip control | Roată de reglare |
| Spălarea duzelor cu apă | Da |
Informaţii generale
| Greutatea | 330 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
999
lei
1 199
lei
57
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |