Cafetiera cu picurare Muse MS-220 W, 1000 W, Alb
cod produs
852223
Putere consumată
1000 W
Tipul de cafea
Cafea măcinată
Capacitate rezervor apa
1.4 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Muse |
| Model | MS-220 W |
| Culoare | Alb |
| Tipul aparatului de cafea | Cafetiera cu picurare |
| Putere consumată | 1000 W |
| Tipul de cafea | Cafea măcinată |
| Capacitate rezervor apa | 1.4 l |
Funcţii
| Tip control | Mecanic |
| Indicaţie | Analogic |
| Deconectare automată | Da |
| Sistem antipicurare | Da |
| Indicator nivel apa | Da |
Rețete de băuturi
| Espresso | Da |
Carcasă
| Material carcasa | Plastic |
Informaţii generale
| Lăţime | 27 cm |
| Înălţime | 35.3 cm |
| Adâncime | 19.1 cm |
| Greutate | 2 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 099
lei
63
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |