Cafetiera cu capsule Saeco Area OTC HSC 9J0162, 1300 W, Negru
код товара
852220
Putere consumată
1300 W
Tipul de cafea
În capsule
Capacitate rezervor apa
4 l
Tipul aparatului cappuccino
Manual
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Saeco |
| Model | Area OTC HSC 9J0162 |
| Tipul aparatului de cafea | Cafetiera cu capsule |
| Putere consumată | 1300 W |
| Tipul de cafea | În capsule |
| Capacitate rezervor apa | 4 l |
Funcţii
| Tip control | Electronic senzor |
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Tipul aparatului cappuccino | Manual |
| Sistem antipicurare | Da |
Rețete de băuturi
| Cappuccino | Da |
| Caffe Latte | Da |
| Espresso | Da |
Carcasă
| Material carcasa | Metal, Plastic |
Informaţii generale
| Lăţime | 28 cm |
| Înălţime | 38 cm |
| Adâncime | 48 cm |
| Greutate | 9 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
20 999
лей
1 203
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |