Cafetiera cu capsule Krups Genio S Plus KP340510, 1500 W, Roșu
cod produs
852200
Putere consumată
1500 W
Tipul de cafea
În capsule
Capacitate rezervor apa
0.8 l
Presiune pompa
15 bar
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Krups |
| Seria | Genio S Plus |
| Model | KP340510 |
| Tipul aparatului de cafea | Cafetiera cu capsule |
| Putere consumată | 1500 W |
| Tipul de cafea | În capsule |
| Capacitate rezervor apa | 0.8 l |
| Presiune pompa | 15 bar |
Funcţii
| Tip control | Electronic senzor |
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Deconectare automată | Da |
| Indicator nivel apa | Da |
Rețete de băuturi
| Cappuccino | Da |
| Americano | Da |
| Caffe Latte | Da |
| Espresso | Da |
Carcasă
| Material carcasa | Plastic |
Informaţii generale
| Lăţime | 11.2 cm |
| Înălţime | 27.3 cm |
| Adâncime | 28.6 cm |
| Greutate | 1.9 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 999
lei
172
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |