Cafetiera cu picurare Ardesto YCM-D1200, 1050 W, Gri
cod produs
852195
Putere consumată
1050 W
Tipul de cafea
Cafea macinata, Cafea boabe
Capacitate rezervor apa
1.2 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Ardesto |
| Model | YCM-D1200 |
| Culoare | Gri |
| Tipul aparatului de cafea | Cafetiera cu picurare |
| Putere consumată | 1050 W |
| Tipul de cafea | Cafea macinata, Cafea boabe |
| Capacitate rezervor apa | 1.2 l |
Funcţii
| Tip control | Electronic cu butoane |
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Deconectare automată | Da |
| Indicator nivel apa | Da |
Rețete de băuturi
| Americano | Da |
Carcasă
| Material carcasa | Oțel Inoxidabil, Plastic |
Informaţii generale
| Lăţime | 20 cm |
| Înălţime | 33 cm |
| Adâncime | 31 cm |
| Greutate | 3 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 599
lei
92
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |