Cafetieră portabilă Ozon PCM03, Gri
cod produs
852186
Tipul de cafea
Cafea măcinată. În capsule
Presiune pompa
20 bar
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Ozon |
| Model | PCM03 |
| Tipul aparatului de cafea | Cafetieră portabilă |
| Tipul de cafea | Cafea măcinată. În capsule |
| Presiune pompa | 20 bar |
Funcţii
| Tip control | Electronic cu butoane |
Rețete de băuturi
| Espresso | Da |
Carcasă
| Material carcasa | Metal, Plastic |
Informaţii generale
| Lăţime | 6.6 cm |
| Înălţime | 22.6 cm |
| Adâncime | 6.9 cm |
| Greutate | 0.64 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 699
lei
97
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |