Aparat de cafea Saeco Royal, Negru
код товара
852148
Putere consumată
1400 W
Tipul de cafea
Cafea măcinată
Presiune pompa
15 bar
Capacitate rezervor apa
2.5 L
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Saeco |
| Model | Royal |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Tipul aparatului de cafea | Aparat de cafea |
| Putere consumată | 1400 W |
| Tipul de cafea | Cafea măcinată |
| Presiune pompa | 15 bar |
Capacitate
| Capacitatea rezervorului pentru boabe | 600 g |
| Capacitate rezervor apa | 2.5 L |
| Capacitate recipient reziduuri (porții) | 18 |
Râșnița de cafea
| Reglarea gradului de măcinare | Da |
| Numărul gradelor de măcinare | 7 |
Funcţii
| Tip control | Electronic senzor |
| Afișaj | Da |
| Inălțime ajustabilă a duzei de cafea | Da |
| Dozator apă caldă | Da |
| Curățare automată | Da |
| Control de pe smartphone | Opțional |
Rețete de băuturi
| Espresso | Da |
| Americano | Da |
Dimensiuni și greutate
| Lăţime | 28 cm |
| Înălţime | 39.8 cm |
| Adâncime | 46 cm |
| Greutate | 10.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
16 999
лей
976
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |