Aparat de cafea Siemens TF303E01, Argintiu
cod produs
852146
Tipul de cafea
Cafea boabe
Presiune pompa
15 bar
Capacitate rezervor apa
1.4 L
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Siemens |
| Model | TF303E01 |
| Culoare | Argintiu |
| Nuanță culoare | Argintiu/Negru |
| Tipul aparatului de cafea | Aparat de cafea |
| Tipul de cafea | Cafea boabe |
| Presiune pompa | 15 bar |
Capacitate
| Capacitatea rezervorului pentru boabe | 250 g |
| Capacitate rezervor apa | 1.4 L |
Râșnița de cafea
| Reglarea gradului de măcinare | Da |
Funcţii
| Tip control | Electronic cu butoane |
| Afișaj | Da |
| Tipul aparatului cappuccino | Manual |
| Inălțime ajustabilă a duzei de cafea | Da |
Rețete de băuturi
| Latte macchiato | Da |
| Espresso | Da |
| Cappuccino | Da |
Carcasă
| Material carcasa | Metal, Plastic |
Dimensiuni și greutate
| Lăţime | 25.1 cm |
| Înălţime | 38.3 cm |
| Adâncime | 43.3 cm |
| Greutate | 7.2 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
13 499
lei
775
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |