Aparat de îngheţată Ninja NC300EU, 800 W, Negru/Gri
cod produs
851672
Tip
Aparat de îngheţată
Putere
800 W
Capacitate bol
0.47 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Ninja |
| Model | NC300EU |
| Nuanță culoare | Negru/Gri |
| Tip | Aparat de îngheţată |
| Putere | 800 W |
Design
| Indicaţie | Da |
| Capacitate bol | 0.47 l |
| Material bol | Plastic |
| Material carcasă | Plastic |
Control și Indicație
| Tip control | Tactile |
Parametrii fizici
| Adâncime | 27 cm |
| Înălţime | 40.5 cm |
| Lăţime | 16.5 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 699
lei
268
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |