Mașină de spălat vase Candy CP 8F9FFA, Negru
cod produs
851656
Tip instalare
Independentă
Format
Compactă
Încărcare maximă
8 seturi
Sistem de uscare
Condensare
Consumul de apă pe ciclu
8 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Candy |
| Model | CP 8F9FFA |
| Culoare | Negru |
| Tip mașina | Mașină de spălat vase |
| Tip instalare | Independentă |
| Format | Compactă |
| Încărcare maximă | 8 seturi |
| Sistem de uscare | Condensare |
Clasa eficienței energ. și de curățare
| Clasa energetică | F |
| Consumul de apă pe ciclu | 8 l |
| Nivel de zgomot maxim | 49 dB |
Caracteristici
| Numar de programe | 8 |
| Ecosistem Smart Home | hOn |
| Protecție împotriva scurgerilor | Da |
Control și Indicație
| Tip control | Electronic, tactie |
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Start întârziat | Da |
| Indicații | Indicator de sare, indicator de agent de clătire |
| Semnal sonor | Da |
Parametrii fizici
| Înălțime | 59.5 cm |
| Lățime | 55 cm |
| Adîncime | 50.1 cm |
| Greutate | 26 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
6 799
lei
390
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |