Storcător de fructe și legume Tefal ZE660D10, 1000 W, Negru
cod produs
850742
Tip storcător
Centrifugal
Consum de energie
1000 W
Rezervor de suc
0.8 ml
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Tefal |
| Model | ZE660D10 |
| Nuanță culoare | Negru |
| Tip | Storcător de fructe și legume |
| Tip storcător | Centrifugal |
| Consum de energie | 1000 W |
| Trepte de viteze | 2 |
| Reglare viteză | 1 |
| Diametru tub | 85 mm |
| Material carcasă | Oțel Inoxidabil, Plastic |
| Recipient suc | Cupă externă |
| Rezervor de suc | 0.8 ml |
| Rezervor de pulpa | 2.2 ml |
Caracteristici
| Funcție revers | Da |
| Sistem anti-picurare | Da |
| Set | Perie de curățare |
Dimensiuni și Greutate
| Înălţime | 42.1 cm |
| Lăţime | 36.9 cm |
| Lungime | 45.8 cm |
| Greutate | 4.6 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 199
lei
240
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |