Storcător de fructe și legume Tefal ZC255B38, 200 W, Argintiu/Negru
cod produs
850732
Tip storcător
Storcător cu melc
Consum de energie
200 W
Rezervor de suc
0.8 ml
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Tefal |
| Model | ZC255B38 |
| Nuanță culoare | Argintiu/Negru |
| Tip | Storcător de fructe și legume |
| Tip storcător | Storcător cu melc |
| Consum de energie | 200 W |
| Trepte de viteze | 2 |
| Reglare viteză | 1 |
| Material carcasă | Plastic |
| Recipient suc | Cupă externă |
| Rezervor de suc | 0.8 ml |
| Rezervor de pulpa | 0.8 ml |
Caracteristici
| Funcție revers | Da |
| Sistem anti-picurare | Da |
| Sistem turnare directă a sucului | Da |
| Ejectie automată a pulpei | Da |
| Set | Recipient pentru sucuri, Recipient pentru pulpă, Perie de curățare |
Dimensiuni și Greutate
| Înălţime | 34 cm |
| Lăţime | 32.5 cm |
| Lungime | 18.5 cm |
| Greutate | 4.78 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 599
lei
263
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |