Grătar electric Gorenje KR1800SDP, 1800 W, Negru
код товара
850729
Putere
1800 W
Suprafață Anti-aderentă
Da
Suprafața gătire
34x23 cm cm
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | KR1800SDP |
| Nuanță culoare | Negru |
| Tip | Gratar electric |
| Putere | 1800 W |
| Tip element încălzire | TEN (aluminiu monolit) |
| Design Grătar | Cu două plăci |
| Materialul carcasei | Metal |
| Suprafață Anti-aderentă | Da |
Caracteristici
| Indicaţie | Bec-indicator |
| Tip control | Mecanice rotative |
| Reglare temperatură | 4 moduri |
| Suprafața gătire | 34x23 cm cm |
| Lungime cablu alimentare | 0.9 m |
| Plăci detașabile | Da |
Габариты и Вес
| Lăţime | 37.5 cm |
| Adâncime | 31.5 cm |
| Înălţime | 13.5 cm |
| Greutate | 4 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
Нет в наличии
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |