Grătar electric Polaris PGP1902, 2000 W, Argintiu
cod produs
850723
Putere
2000 W
Suprafață Anti-aderentă
Da
Suprafața gătire
29х23 cm cm
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Polaris |
| Model | PGP1902 |
| Culoare | Argintiu |
| Nuanță culoare | Argintiu |
| Tip | Gratar electric |
| Putere | 2000 W |
| Tip element încălzire | TEN (aluminiu monolit) |
| Design Grătar | Cu două plăci |
| Materialul carcasei | Oțel inoxidabil |
| Suprafață Anti-aderentă | Da |
| Tava pentru suc și grăsime | Da |
Caracteristici
| Indicaţie | Bec-indicator |
| Tip control | Mecanice rotative |
| Reglare temperatură | Da |
| Suprafața gătire | 29х23 cm cm |
| Temperatura, max. | 240 °С |
| Plăci detașabile | Da |
Габариты и Вес
| Greutate | 5.15 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 999
lei
114
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |