Grătar electric Tefal Minute, 1600 W, Argintiu
cod produs
850713
Putere
1600 W
Suprafață Anti-aderentă
Da
Termostat ajustabil
Da
Suprafața gătire
33.3x21.3 cm cm
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Tefal |
| Model | Minute |
| Culoare | Argintiu |
| Nuanță culoare | Argintiu |
| Tip | Gratar electric |
| Putere | 1600 W |
| Tip element încălzire | TEN (aluminiu monolit) |
| Design Grătar | Cu două plăci |
| Materialul carcasei | Metal, Plastic |
| Suprafață Anti-aderentă | Da |
| Tava pentru suc și grăsime | Da |
Caracteristici
| Indicaţie | Bec-indicator |
| Tip control | Mecanice rotative |
| Reglare temperatură | 3 moduri |
| Termostat ajustabil | Da |
| Suprafața gătire | 33.3x21.3 cm cm |
| Temperatura, max. | 255 °С |
| Lungime cablu alimentare | 1.1 m |
| Plăci detașabile | Da |
Габариты и Вес
| Lăţime | 31.8 cm |
| Adâncime | 41.7 cm |
| Înălţime | 20.1 cm |
| Greutate | 4.07 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 299
lei
132
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |