Generator de gheață Gorenje IMD1200W, 1200 W, Alb
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | IMD1200W |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip | Generator de gheață |
| Putere | 1200 W |
Design
| Material carcasă | Plastic |
Parametrii fizici
| Adâncime | 32.5 cm |
| Înălţime | 21 cm |
| Lăţime | 31 cm |
| Greutate | 7.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 699
lei
154
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |