Aparat de îngheţată Ninja NC501EU, 800 W, Argintiu/Negru
cod produs
850663
Tip
Aparat de îngheţată
Putere
800 W
Capacitate bol
0.709 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Ninja |
| Model | NC501EU |
| Nuanță culoare | Argintiu/Negru |
| Tip | Aparat de îngheţată |
| Putere | 800 W |
Design
| Indicaţie | Afișaj LCD |
| Capacitate bol | 0.709 l |
| Material picior si cutite | Oțel inoxidabil |
| Material carcasă | Plastic |
| Lungimea cablului | 0.88 m |
Control și Indicație
| Tip control | Rotative |
Funcții
| Set | Recipient: 3x 709 ml, 1x spatulă, 3x capace |
Parametrii fizici
| Adâncime | 21.4 cm |
| Înălţime | 42.4 cm |
| Lăţime | 30.5 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 499
lei
314
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |