Robot de bucătărie Kenwood KHC29A.O0SI, 1000 W, Argintiu
cod produs
850662
Tip
Robot de bucătărie
Putere
1000 W
Capacitate bol
4.3 l
Trepte de viteze
5
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Kenwood |
| Model | KHC29A.O0SI |
| Nuanță culoare | Argintiu |
| Tip | Robot de bucătărie |
| Putere | 1000 W |
Design
| Capacitate bol | 4.3 l |
| Material picior si cutite | Oțel inoxidabil |
| Material bol | Oțel inoxidabil |
| Material carcasă | Plastic |
Control și Indicație
| Trepte de viteze | 5 |
| Tip control | Rotative |
Funcții
| Set | Cârlig de aluat, K-biter, Storcător de citrice, Protecție împotriva stropilor |
| Tocator | Da |
| Mixare planetară | Da |
| Accesoriu tel | Da |
Parametrii fizici
| Adâncime | 24 cm |
| Înălţime | 25 cm |
| Lăţime | 28 cm |
| Greutate | 4.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 999
lei
285
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |