Robot de bucătărie Zelmer ZFP9000B, 2000 W, Negru
cod produs
850655
Tip
Robot de bucătărie
Putere
2000 W
Capacitate bol
3 l
Mod impuls
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Zelmer |
| Model | ZFP9000B |
| Nuanță culoare | Negru |
| Tip | Robot de bucătărie |
| Putere | 2000 W |
Design
| Capacitate bol | 3 l |
| Material picior si cutite | Oțel inoxidabil |
| Material bol | Plastic |
| Material carcasă | Plastic |
Control și Indicație
| Număr moduri de utilizare | 6 |
| Tip control | Mecanic |
| Control lin a vitezei | Da |
| Mod impuls | Da |
Funcții
| Set | 4х discuri, duză pentru aluat, spatulă |
| Tocator | Da |
| Functie zdrobire gheață | Da |
| Accesoriu tel | Da |
Parametrii fizici
| Adâncime | 27 cm |
| Înălţime | 44 cm |
| Lăţime | 23 cm |
| Greutate | 3.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 999
lei
171
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |