Robot de bucătărie Gorenje SBR1500E, 1500 W, Oțel inoxidabil
cod produs
850652
Tip
Robot de bucătărie
Putere
1500 W
Capacitate bol
2 l
Trepte de viteze
10
Mod impuls
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | SBR1500E |
| Nuanță culoare | Oțel inoxidabil |
| Tip | Robot de bucătărie |
| Putere | 1500 W |
Design
| Indicaţie | Embleme cu iluminare din spate |
| Capacitate bol | 2 l |
| Lungimea cablului | 1 m |
Control și Indicație
| Trepte de viteze | 10 |
| Tip control | Rotative |
| Mod impuls | Da |
Funcții
| Set | Storcător de citrice, Răzătoare/tocător |
| Tocator | Da |
| Functie zdrobire gheață | Da |
Parametrii fizici
| Adâncime | 43 cm |
| Înălţime | 29 cm |
| Lăţime | 26.5 cm |
| Greutate | 5.9 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 499
lei
143
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |