Robot de bucătărie Gorenje SB801W, 800 W, Alb
cod produs
850651
Tip
Robot de bucătărie
Putere
800 W
Capacitate bol
2.4 l
Trepte de viteze
2
Mod impuls
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | SB801W |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip | Robot de bucătărie |
| Putere | 800 W |
Design
| Indicaţie | Scală la comutatoarele de control |
| Capacitate bol | 2.4 l |
| Material bol | Plastic |
| Material carcasă | Metal, Plastic |
| Lungimea cablului | 1.1 m |
Control și Indicație
| Trepte de viteze | 2 |
| Tip control | Mecanic |
| Mod impuls | Da |
Funcții
| Set | Accesoriu pentru aluat, accesoriu bătător, feliator cu discuri, tocător grosier, instrucțiuni |
| Tocator | Da |
| Accesoriu tel | Da |
Parametrii fizici
| Adâncime | 22 cm |
| Înălţime | 41 cm |
| Lăţime | 25.5 cm |
| Greutate | 3.9 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 899
lei
108
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |