Friteuză cu aer cald Ninja AF100EU, 1550 W, Gri
cod produs
850623
Tip
Friteuză cu aer cald
Consum energie
1550 W
Volum bol
3.8 l
Menținerea temperaturii
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Ninja |
| Model | AF100EU |
| Nuanță culoare | Grey |
| Tip | Friteuză cu aer cald |
| Consum energie | 1550 W |
| Volum bol | 3.8 l |
| Placare bol | Ceramic |
| Materialul carcasei | Plastic ABS |
Control și Indicație
| Tip control | Electronice |
| Menținerea temperaturii | Da |
| Timer pornire/oprire | Da |
| Afișaj | 1 |
Dimensiuni și Greutate
| Adâncime | 33.8 cm |
| Înălţime | 34.5 cm |
| Lăţime | 27.9 cm |
| Greutatea | 4.4 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 505
lei
143
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |