Deshidrator de fructe Gorenje FDK24DW, Alb
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | FDK24DW |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip | Deshidrator de fructe |
| Consum energie | 380 W |
| Numar tavi | 5 |
| Material carcasă | Plastic |
Caracteristici
| Indicaţie | Afișaj LED Digital |
| Tip control | Electronică |
| Protecție împotriva supraîncălzirii | Da |
| Reglare temperatură | Da |
| Lungime cablu alimentare | 1.1 m |
Dimensiuni și Greutate
| Înălţime | 31 cm |
| Lăţime | 31 cm |
| Adâncime | 31 cm |
| Greutatea | 2.8 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
1 068
лей
61
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |