Prăjitor de pâine Gorenje T850BK, 850 W, Negru
cod produs
850535
Putere
850 W
Numarul de compartimente
2 buc.
Palet detașabil
Da
Reglarea nivelului de rumenire
Da
Numărul de moduri de rumenire
7
Funcția de dezghețare
Da
Funcția de încălzire
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | T850BK |
| Nuanță culoare | Negru |
| Tip | Toaster |
| Putere | 850 W |
| Numarul de compartimente | 2 buc. |
| Materialul carcasei | Metal, Plastic |
| Palet detașabil | Da |
| Corp termo-izolat | Da |
Functii
| Deconectare automată | Da |
| Indicaţie | Iluminarea butoanelor de comandă |
| Buton anulare | Da |
| Reglarea nivelului de rumenire | Da |
| Numărul de moduri de rumenire | 7 |
| Tip control | Mecanic |
| Funcția de dezghețare | Da |
| Funcția de încălzire | Da |
| Suport incalzire chifle | Nu |
| Ridicarea suplimentară a feliilor mici | Da |
Parametrii fizici
| Lăţime | 30.7 cm |
| Înălţime | 18 cm |
| Adâncime | 16.7 cm |
| Greutate | 1.2 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
505
lei
29
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |