Aparat de gătit multifuncțional Moulinex CE430A34, 1000 W, Negru Maro
cod produs
850526
Tip
Aparat de gătit multifuncțional
Consum energie
1000 W
Volum bol
5 l
Placare bol
Antiaderent
Număr Programe Automate
33 buc.
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Moulinex |
| Model | CE430A34 |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru Maro |
| Consum energie | 1000 W |
| Volum bol | 5 l |
| Placare bol | Antiaderent |
| Materialul carcasei | Plastic |
| Placare bol | Element încălzitor tubular |
Control și Indicație
| Afișaj | Da |
| Tip control | Butoane |
| Păstrarea căldură | Da |
Funcții
| Număr Programe Automate | 33 buc. |
| Gătire pe aburi | Da |
| Gatit sub presiune | Da |
| Iaurt | Da |
| Programe de dătit | Orez / cereale / pilaf / iaurt / brânză de vaci / terci / dulceață / produse de patiserie / aluat / reîncălzire / sous vide / reîncălzire / aburi / modul manual |
| Regim setări manuale | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 36.1 cm |
| Adâncime | 39.2 cm |
| Înălţime | 39.4 cm |
| Greutate | 5.2 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 299
lei
2 699
lei
189
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |