Aparat de gătit multifuncțional sub presiune Xiaomi Electric Pressure Cooker, 1000 W, Alb
cod produs
850525
Tip
Aparat de gătit multifuncțional sub presiune
Consum energie
1000 W
Volum bol
4.8 l
Placare bol
Antiaderent
Număr Programe Automate
6 buc.
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Xiaomi |
| Model | Electric Pressure Cooker |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | Alb |
| Consum energie | 1000 W |
| Volum bol | 4.8 l |
| Placare bol | Antiaderent |
| Materialul carcasei | Metal, Plastic |
Control și Indicație
| Afișaj | Da |
| Tip control | Electronic, tactie |
| Timer pornire/oprire | Da |
| Start întarziat | Da |
Funcții
| Număr Programe Automate | 6 buc. |
| Gătire pe aburi | Da |
| Gatit sub presiune | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 28.8 cm |
| Adâncime | 29.6 cm |
| Înălţime | 34.7 cm |
| Greutate | 5.3 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 999
lei
114
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |