Aparat de gătit cu aburi Tefal VC204810, 800 W, Negru
cod produs
850522
Tip
Aparat de gătit cu aburi
Consum energie
800 W
Volum bol
9 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Tefal |
| Model | VC204810 |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Consum energie | 800 W |
| Volum bol | 9 l |
| Materialul carcasei | Plastic ABS |
Control și Indicație
| Tip control | Mecanice rotative |
| Timer pornire/oprire | Da |
| Păstrarea căldură | Da |
Funcții
| Gătire pe aburi | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 25.2 cm |
| Adâncime | 32.2 cm |
| Înălţime | 45.6 cm |
| Greutate | 1.9 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 399
lei
80
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |