Aparat de gătit multifuncțional sub presiune Tefal CY851130, 1600 W, Alb
cod produs
850516
Tip
Aparat de gătit multifuncțional sub presiune
Consum energie
1600 W
Volum bol
6 l
Placare bol
Ceramic
Număr Programe Automate
15 buc.
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Tefal |
| Model | CY851130 |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | Alb |
| Consum energie | 1600 W |
| Volum bol | 6 l |
| Placare bol | Ceramic |
| Materialul carcasei | Metal, Plastic |
| Placare bol | Element încălzitor tubular |
Control și Indicație
| Afișaj | Da |
| Tip control | Mecanice rotative |
| Start întarziat | Da |
| Păstrarea căldură | Da |
Funcții
| Număr Programe Automate | 15 buc. |
| Gătire pe aburi | Da |
| Regim setări manuale | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 36.4 cm |
| Adâncime | 32 cm |
| Înălţime | 37.8 cm |
| Greutate | 6.4 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 899
lei
337
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |