Aparat de gătit multifuncțional sub presiune Ninja OP500EU, 1760 W, Negru/Argintiu
cod produs
850512
Tip
Aparat de gătit multifuncțional sub presiune
Consum energie
1760 W
Volum bol
7.5 l
Placare bol
Antiaderent
Număr Programe Automate
9 buc.
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Ninja |
| Model | OP500EU |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru/Argintiu |
| Consum energie | 1760 W |
| Volum bol | 7.5 l |
| Placare bol | Antiaderent |
| Materialul carcasei | Oțel Inoxidabil, Plastic |
| Placare bol | Element încălzitor tubular |
Control și Indicație
| Afișaj | Da |
| Tip control | Butoane |
| Timer pornire/oprire | Da |
| Păstrarea căldură | Da |
Funcții
| Număr Programe Automate | 9 buc. |
| Gătire pe aburi | Da |
| Iaurt | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 39 cm |
| Adâncime | 33 cm |
| Înălţime | 35 cm |
| Greutate | 9.9 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
6 199
lei
355
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |